ΔΙΚΑΣΤΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΔΙΚΑΣΤΗΣ

ΝΟΜΙΚΑ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dikastis.gr
Admin
dikastis.gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ   ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 11:04 am

Επ' ευκαιρίας των "εγκαινίων" του forum θα ήθελα να καλωσορίσω τα νέα μέλη του.

Στους υπολοίπους διστακτικούς αναγνώστες θέλω να διαβεβαιώσω ότι η ανωνυμία είναι κατοχυρωμένη ακόμα και από εμένα.

Το μόνο που χρειάζεται να αφήσετε κατά την εγγραφή σας είναι το ψευδώνυμο με το οποίο θα γράφετε και ένα email

Το email δεν είναι αναγκαίο να είναι αυτό που χρησιμοποιείται. Πολύ άνετα μπορείτε να φτιάξετε ένα mail στο yahoo, gmail, msn κτλ για να το χρησιμοποιήσετε για την εγγραφή σας.

Σε κάθε περίπτωση, η ενότητα "ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ" είναι ανοιχτή και για επισκέπτες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dikastis.blogspot.com/
proto2007




Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη-Κατερινη

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ   ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 4:01 pm

Σιγα σιγα πιστευω θα αυξηθουν τα μελη.
ακομα δεν ειναι ευρεως γνωστο το φορουμ, ενω διανυουμε και περιοδο καλοκαιριου που πολλοι απουσιαζουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dikastis.gr
Admin
dikastis.gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ   ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 4:08 pm

proto2007 έγραψε:
Σιγα σιγα πιστευω θα αυξηθουν τα μελη.
ακομα δεν ειναι ευρεως γνωστο το φορουμ, ενω διανυουμε και περιοδο καλοκαιριου που πολλοι απουσιαζουν

Τώρα τι το αναφέρεις το καλοκαίρι. Crying or Very sad
Αυτή τη στιγμή έχει 36 βαθμούς έξω και εγώ γράφω εκουσία (ενώ με περιμένουν μετά τα αυτοκίνητα).

Θέλω επειγόντως διακοπές ..... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dikastis.blogspot.com/
 
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΔΙΚΑΣΤΗΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: